Góra
Image Alt

O ENLITIS

Enjoy Little Things jako hasło, motto życiowe towarzyszyło nam od pierwszego dnia naszego wspólnego życia. Kolejnym etapem była wspólna firma, która tak jak wspomniałam zrodziła się z osobistych potrzeb. Stres, dwa etaty, rozwijanie swoich własnych dwóch firm i codzienna opieka nad dwójką małych, kochanych istot spowodowała, iż zaczęliśmy nie radzić sobie z własnymi emocjami, stresem oraz codziennymi obowiązkami. W wyniku ogólnego przemęczenia, przytłoczenia i bezsenności jedno z nas trafiło na terapie na której została zasugerowana suplementacja środkami farmakologicznymi. W poszukiwaniu innych, naturalnych rozwiązań z którymi bardziej się identyfikujemy, sięgnęliśmy po produkty CBD, zioła, ekstrakty roślinne – sięgnęliśmy do natury.

Dla nas wybranie sprawdzonych, zdrowych, środków naturalnych zamiast farmakologii okazała się najlepszą decyzją. Otwieramy naszą firmę, aby z jednej strony uniezależnić się od innych i złapać wewnętrzną równowagę, ale przede wszystkim aby pomóc innym, podzielić się naszymi doświadczeniami i pokazać inną drogę zmiany swojego życia w dotychczas trudnych czasach, a najprawdopodobniej zbliżających się jeszcze trudniejszych. Gdyż wystarczy czasami zmienić jedną, małą rzecz we własnym życiu, aby poczuć różnicę i zaczerpnąć „drugiego oddechu”, który da nam siłę na resztę drogi. Wiemy także jak ważne jest zrównoważone wsparcie, dlatego Enlitis współpracuje z lekarzami, w tym psychologami i psychiatrami, którzy wraz z nami mogą być dla Was wsparciem w każdej chwili.

Ta firma i strona internetowa jest o małych rzeczach, które mogą zmienić nas, nasze życie i nasz świat. Te małe rzeczy czasami nas otaczają, a my przechodzimy obok nich nawet ich nie dostrzegając, gdyż w ogólnym biegu, stresie i przemęczeniu, kto ma siłę patrzeć na rośliny, które rosną dosłownie pod naszymi oknami. Wiemy, że nie ma jednego złotego środka, ale wierzymy, że każdy mały krok jest ważny.

Postaramy się Wam przybliżyć ten świat roślin i bogactwa natury z którego ludzie zapomnieli jak czerpać w umiarkowany sposób. Mamy nadzieję, że tak jak my zaczniecie się cieszyć małymi rzeczami! Tymczasem miłego dnia!

A teraz zapraszamy do przeczytania co wyróżnia nasz produkt spośród innych na rynku.

v

Ta firma i strona internetowa jest o małych rzeczach, które mogą zmienić nas, nasze życie i nasz świat.

Zresetuj hasło